5 top mýtů o laserové epilaci

5 top mýtů o laserové epilaci
  1. Laserová epilace je dočasná.

Během kurzu se odstraní až 95 % tmavých a 80 % světlých chloupků. Pro udržení výsledku stačí opakovat sezení laserové epilace 1-2 krát ročně.

  1. Laserová epilace je bolestivá.

Laserový impuls lze přirovnat k jemnému píchnutí. Je to bolestivé, ale snesitelné. Většina našich pacientů nepoužívá žádnou anestezii. Hlava pro epilaci má chladicí systém, aby byla procedura co nejvíce bezbolestná. Pokud však pociťujete bolest, kosmetolog nanese anestetický krém, což zaručuje pohodlí!

  1. Po laserové epilaci rostou chloupky tvrdší a výraznější.

Naopak, nové chloupky jsou měkké a jemné. Vzácně se stane, že po dvou procedurách mohou začít růst chloupky ve větším množství, ale právě to umožňuje odstranit mnohem více chloupků s lepším výsledkem.

  1. Laserová epilace neřeší problém zarůstajících chloupků.

Právě naopak, je to účinná metoda léčby zarůstajících chloupků. Laser ničí chloupky zarostlé do kůže, poté začnou růst znovu ven, což znamená, že na další proceduře lze působit maximálně efektivně. Již po několika procedurách se výrazně mění stav a vzhled.

  1. Laserová epilace je nebezpečná pro kůži.

Laserová epilace se úspěšně používá více než 20 let, byla otestována na obrovském množství pacientů po celém světě. Nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky spojené s laserovým ošetřením. Metoda je oficiálně schválena po celém světě.

objednat se můžete přes Online Rezervace nebo +420 777327224

Ostatní články