Kosmetické služby

Kosmetické služby

Salon Only Beauty vám nabízí bezkonkurenční kombinaci kvality, odbornosti a osobního přístupu, která vám přináší skutečnou hodnotu a zážitek za vaše peníze.

Přicházíte s požadavkem nového vzhledu nebo si jen chcete zachovat estetiku dosavadního vzhledu? Salon Only Beauty je zde proto, aby splnil všechna vaše očekávání týkající se vzhledu a krásy.

Široká paleta našich služeb vám zaručí dokonalý výsledek za každých okolností.

Neodmyslitelnou součástí kosmetických služeb, které poskytujeme jsou produkty špičkové kvality. Ta je pro nás prvořadá.

Naše hlavní pozornost se však obrací na naše stálé zákazníky, které si vážíme a máme pro ně připravené speciální slevy. Nezapomeňte proto pro více informací prohlédnout celý náš web.

Zdravá, čistá a zářící pleť obličeje = krása a mladistvost v každém věku. 

Souhlasíte?

V salonu Only Beauty máme tým, ve kterém pracují odborníci kosmetologie. Kosmetologa často navštěvují lidé, kteří chtějí zpomalit stárnutí pleti nebo mají vážné problémy, jako je akné. Ve skutečnosti je kosmetolog schopen řešit jakékoli otázky týkající se vzhledu a stavu pleti. Je ideální, když právě kosmetolog:

  • sestavuje program péče v salonu, protože používání profesionálních kosmetických výrobků doma nemůže nahradit znalosti a zkušenosti kosmetologa!
  • provádí očistné a výživové procedury několikrát ročně;
  • vybírá pro vás kosmetiku pro domácí péči s ohledem na vaše specifické potřeby.

Na návštěvě u kosmetologa v salonu Only Beauty vám budou nabídnuty kosmetické výrobky z prémiového segmentu a moderní metody od certifikovaného specialisty s mnohaletými zkušenostmi.

Chcete vyzkoušet jednorázovou návštěvu nebo jste připraveni absolvovat kompletní péči? Objednejte se a my vám pomůžeme vybrat vhodné procedury v závislosti na vašich cílech a rozpočtu.

Ceník
Čištění pleti  1900 Kč
Celkové kosmeticke ošetření
Anti -aging ošetření
Fotogalerie

objednat se můžete přes Online Rezervace nebo +420 777327224

Akce a novinky
Akce <span>- 70 % laserová epilace</span>
Akce - 70 % laserová epilace

kompletní nohy + hluboké bikiny + podppaží jenom za 2500 Kč

Laminování obočí a řas
Laminování obočí a řas

Smyslný pohled zpod nádherných řas vytváří ohromující efekt