Jak dlouho vydrží pudrové obočí?

Jak dlouho vydrží pudrové obočí?

Pudrové obočí obvykle vydrží několik let, ale trvanlivost závisí na typu pleti, kvalitě pigmentu a péči o něj. Korekce je obvykle doporučena každých 1-2 let.

Několik faktorů, které ovlivňují trvanlivost pudrového obočí, zahrnuje:

  1. Typ pleti: U některých osob může pudrové obočí vydržet déle než u jiných v závislosti na typu pleti. Suchá pleť může pudrové obočí lépe udržovat, zatímco mastná pleť může vyžadovat častější korekci.
  2. Kvalita pigmentu: Kvalita použitého pigmentu a technika aplikace hrají také důležitou roli. Vysoce kvalitní pigmenty a zkušený odborník na tetování obočí mohou zajistit delší trvanlivost výsledku.
  3. Expozice slunci a péče o pokožku: Sluneční záření a nedostatečná péče o pokožku mohou způsobit vyblednutí pigmentu rychleji. Používání opalovacího krému a správná péče o obočí mohou trvanlivost prodloužit.
  4. Přirozený proces odbourávání pigmentu: Pudrové obočí postupně vybledává a bude vyžadovat občasné korekce. Jak rychle pigment vybledá, závisí na výše zmíněných faktorech.

Obvykle se doporučuje provádět korekce pudrového obočí každých 1-2 let, aby se udržel čerstvý a výrazný vzhled. Nicméně trvanlivost může být individuální a může se lišit u každé osoby. Je důležité konzultovat s profesionální kosmetičkou, která provedla tetování obočí, aby určila nejvhodnější plán péče a retušování pro vaše specifické potřeby.

Přijďte na konzultaci a zjistíme, zda je pro vás čas na retuš obočí!

Fotogalerie

objednat se můžete přes Online Rezervace nebo +420 777327224

Ostatní články