Laserová epilace Elysion-pro - nejlepší mezi nejlepšími

Laserová epilace Elysion-pro - nejlepší mezi nejlepšími

Pro naše klienty se snažíme poskytnout jen to nejlepší. A to platí i pro vybavení. Pro laserovou epilaci používáme přístroj nové generace 2023 roku Elysion-pro, který je vybaven diodovým laserem a má evropský certifikát kvality CE.

Takové vybavení nám umožňuje provádět ošetření maximálně efektivně, rychle a bezbolestně. Je zvláště účinné na obtížně dostupných místech, jako je bikini zóna a také při silné citlivosti pokožky, tmavé pleti, jemných nebo zbývajících chloupkách, nebo naopak hustých a tmavých chloupkách (zejména u mužů).

Pro zajištění maximálního komfortu a bezbolestnosti pro klienta používáme chladící funkci na nástavcích. Již po prvním ošetření si všimnete výsledků. Doporučujeme vám co nejdříve si rezervovat termín, protože léto je již v plném proudu. Můžete nám napsat právě teď přes osobní zprávy.

Výhody Laserové Epilace s Přístrojem Elyson-pro

Přesnost a Efektivita

Přístroj Elyson-pro využívá pokročilou laserovou technologii, která poskytuje přesnou a účinnou epilaci. Laser cílí na pigment v chloupku a postupně zabraňuje jeho dalšímu růstu, což vede k dlouhodobým výsledkům.

Bezbolestný Proces

Elyson-pro je navržen tak, aby minimalizoval nepříjemné pocity během epilace. Systém chlazení a pokročilá technologie zabraňují nepříjemnému horku a zároveň zajišťují účinnost.

Rychlá Ošetření

Díky velkému aplikačnímu okénku je možné zachytit větší plochy pokožky najednou, což zrychluje celý proces. Tímto způsobem je možné ošetřit větší oblasti, jako jsou nohy nebo záda, v relativně krátkém čase.

Postupné Řídnutí Chloupků

Laserová epilace s Elyson-pro způsobuje postupné řídnutí a zjemňování chloupků, což vede k mnohem hladší a méně viditelné pokožce po několika ošetřeních.

Individuální Přístup

Přístroj Elyson-pro nabízí různé nastavení intenzity a parametrů, což umožňuje přizpůsobit epilaci individuálním potřebám a typu pokožky. To zajišťuje nejenom efektivní, ale i bezpečnou proceduru pro každého klienta.

Získejte Dlouhodobě Hladkou Pokožku s Elyson-pro!
Fotogalerie

objednat se můžete přes Online Rezervace nebo +420 777327224

Ostatní články