Přístrojová masáž na hubnutí

Přístrojová masáž na hubnutí

Máme pro vás také připravenou i specialitu, co se týče péče o vaše tělo a tím je náš kavitační přístroj s radiofrekvencí PX – 7000 plus.

Jedná se o nejmodernější přístroj na poli estetické medicíny. Ať už potřebujete zpevnit a vypnout kontury obličeje, hloubkové omlazení nebo odstranit nadbytečnou tukovou tkáň, náš přístroj je tu právě pro vás.

Výhodou je, že se jedná čistě o neinvazivní metodu a vy tak můžete odstranit běžné estetické vady bez nutnosti chirurgického zákroku.

PX-7000 plus uspokojí vaši touhu po těch nejžádanějších zákrocích v estetické dermatologii jako je:

ultrazvuková kavitace - odstraňuje přebytečný tuk, obnovuje pevnost a pružnost pokožky, je vhodná pro pacienty s nežádoucími tukovými zásobami ve všech tělesných partiích, včetně obličeje.

radiofrekvenční lifting - přináší všechny výhody faceliftu a zároveň zbavuje pacienty negativních projevů plastické chirurgie. Omlazující efekt je okamžitě viditelný, doba rehabilitace je minimální. Obličej vypadá svěží a vypnutý díky využití z vlastních zdrojů; omlazení tak probíhá zcela přirozeně a účinek procedury je dlouhodobý.

vakuová terapie - jedinečná procedura vakuové terapie s RF liftingem je vhodná jak pro boj s nadváhou, tak pro korekci lokálních nedokonalostí po hubnutí nebo pro komplexní omlazení pleti. Nový kavitační přístroj kombinuje účinky vyhledávaných kosmetických ošetření v rámci jednoho intenzivního ošetření. Dosáhněte ohromujících výsledků 3–5krát rychleji než s obyčejnými přístroji!

Neváhejte a pojďte si to vyzkoušet na vlastní kůži!

objednat se můžete přes Online Rezervace nebo +420 777327224

Ostatní články