Proč masáž?

Proč masáž?

Univerzální recept pro péči o své fyzické a dokonce i psychické zdraví, dobrou náladu a lásku k sobě samému - masáž! 

Kolikrát potřebujeme kvalitní restart a sport nebo meditace nemohou poskytnout okamžitý efekt. V takovém případě přijďte na masáž. Je to skutečně výhodná investice do vašeho pohodlí a zdraví.

Fyzická únava, stres, napětí nebo naopak nízký svalový tonus způsobený sedavým životním stylem, po sportovních aktivitách. Bez ohledu na to, jestli pracujete v kanceláři, za volantem - všechny tyto problémy řeší masáž.

Objednejte se na masáž a přesvědčte se na vlastní kůži. Náš specialista provede masáž s ohledem na vaši citlivost a napětí.

30-40 minut na masáži a vychutnáte si příjemné teplo v celém těle, zlepšení pohody a zvýšení celkového tonusu těla! Zapomenete na všechny vaše problémy a vrátíte se do okamžiku "zde a teď".  Nejlepší restart pro váš organismus.

Chcete si udělat radost beauty procedurou a nevíte, co si vybrat? Objednejte si masáž po telefonu nebo prostřednictvím rezervačního systému!

Profesioální masáž je klíčem k vašemu zdraví a kráse

Masáž je jednou z nejužitečnějších a zároveň nejpříjemnějších procedur. Povzbudí vás po náročném pracovním dni a naplní vaše tělo vitalitou a energií. Díky ní se vaše unavené svaly zbaví bolesti a únavy, výrazně se zlepší krevní oběh a vaše pokožka se výrazně promění a stane se vypnutější a hladší. Kurz masážních procedur prováděných našimi odborníky zlepší vaši pohodu a pomůže udržet krásu a zdraví vašeho těla.

Ovládáme všechny druhy masáží

Mistři našeho kosmetického salonu ovládají všechny masážní techniky. Všeobecná klasická nebo léčebná, sportovní nebo regenerační, anticelulitidní nebo lymfodrenážní, s pomocí medu nebo horkých kamenů, masáž hlavy nebo límcové zóny - všechny tyto procedury jsou k dispozici v našem seznamu služeb. Vyberte si kteroukoli z nich!

Máme pro vás také připravenou i specialitu, co se týče péče o vaše tělo a tím je náš kavitační přístroj s radiofrekvencí PX – 7000 plus. Ať už potřebujete zpevnit a vypnout kontury obličeje, hloubkové omlazení nebo odstranit nadbytečnou tukovou tkáň, náš přístroj je tu právě pro vás.

Chcete se uvolnit, zatímco vaše tělo potřebuje trochu povzbuzení? Jsou vaše nohy unavené? Unavuje vás práce v kanceláři a vaše tělo je ztuhlé? Ruce našich masérů přesně zjistí váš problém a navrhnou optimální druh masáže.

Ruční masáž je ideální pro relaxaci, lymfatickou drenáž, uvolnění svalů, odstranění otoků, obnovení energie, zlepšení kvality kůže a úpravu postavy.

Ruční anticelulitidní masáž - klasika při boji s nedokonalostmi postavy. Je zejména účinná ve spojení s správnou výživou a pravidelným cvičením.

Přístrojová masáž je vhodná pro ty, kteří chtějí efektivně napravit své estetické nedokonalosti (celulitida, ztráta pružnosti a povislá kůže) bez chirurgického zákroku. Účinek je viditelný již po prvním ošetření i a zesiluje se v průběhu následujících několika dnů. A je to skutečně tak!

Profesionalita našich masérů a prvotřídní zákaznický servis, příjemné prostředí a přátelská atmosféra vám přinesou příjemné emoce spolu s efektem masáže. Těšíme se na vás! 

Fotogalerie

objednat se můžete přes Online Rezervace nebo +420 777327224

Ostatní články